Sitemizde Toplam 5264 Film, 62 Kategori ve 10250 yorum bulunmaktadır.

Wind River 2017 Kardaki İzler izle

Wind River 2017 Kardaki İzler izle

Kardaki izler full izle, Kardaki izler izle, Kardaki izler türkçe izle, Wind River izle, Wind River türkçe izle Yeni yetme kadın FBI ajanı rölünü canlandıran Elizabeth Olsen Kardaki izler filminde Jane Banner karakterini canlandırıyor. Yenilmezler serisinden tanıyacağımız Hawkeye yani Jeremy Renner bu yeni yetme ajanımızın ortağı rölünde Cory Lambert karakteriyle yer alıyor. Cory Lambert geçmişiyle sorunları olan kıdemli yerel oyun izleyicisidir.

Kardaki izler 2017 izle Wind River Full HD

İkili güçlerini birleştirerek ıssız bir Kızılderili bölgesinde işlenmiş olan bir cinayeti araştırıyorlar. Öldürülen genç kızın cinayetinin öcünü alabilmek için çıktıkları bu yol birbiri ardına gizemlerle ve sırlarla örülmüş bir yol olarak önlerine uzanıyor. Gizem gerilim türünde Wind River filminin yönetmen koltuğunda Taylor Sheridan oturuyor ayrıca Kardaki izler filmin senaryosu yine yönetmen tarafından kaleme alınma. Güzel ve kaliteli bir film. İyi Seyirler dileriz.

Orjinal İsim : Wind River
Yönetmen : Taylor Sheridan
Senaryo : Taylor Sheridan
Oyuncular : Elizabeth Olsen, Kelsey Asbille, Jeremy Renner, Julia Jones, Teo Briones, Apesanahkwat, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Eric Lange
Yapım Yılı : 2017 Birleşik Krallık ABD Kanada
IMDB Puanı : 7.9
Süre : 107 Dakika
Wind River 2017 Kardaki İzler izle
3.5 2 oy
5975 izlenme
  • Benzer Filmler

    

    Film Hakkındaki Düşünceleriniz